0850 304 21 89

 • Çağrı Merkezi

  volka@volka.com.tr

 • E-Mail

  Neden VOLKA?

  Neden Biz?

  VOLKA İnşaat Binalarında kullanılacak tüm malzemeleri üstün kalite anlayışıyla belirleyerek arsa sahibiyle işin başından sözleşmede hiçbir yoruma yer bırakmayacak şekilde detaylarıyla  tümüyle netlestirir. Arsa sahibi bu anlaşma dogrultusunda binanın en iyi standartlarda ve yüksek kalitede ortaya çıkacağını bilir ve yapmış olduğu müteahhit seçimiyle en uygun yatırımın ortaya çıktığına birebir şahitlik eder.

  VOLKA İnşaat kaba inşaat suresince Statik Proje tecrübesine sahip İnşaat Mühendisi istihdam etmektedir. Bünyesindeki mimar ve mühendis kadrosuyla tüm İnşaat çizimlerini işin başından uygulama projesi olarak hazırlamaktadır. Bu sayede proje uygulanmadan önce tüm tasarım alternatifleri çalışılıp degerlendirilerek, işin ileri aşamalarında  olası istek ve aksaklıklar zaman kayıplarına mahal vermeden imalat aşamasından önce tespit edilip giderilmiş olur.

  Bina taşıyıcı sistemi zemin etüdü yapıldıktan sonra bilgisayar ortamında, en son deprem yönetmeliğine uygun olarak Radye Temel ve taşıyıcı Perde sistemi olarak projelendirilmektedir.

  Temel Betonlari Polyester keçeli membran ile bohcalama işlemi yapıldıktan sonra Nervurlu beton Çeliği kullanılarak yüksek nitelikli hazır beton ile oluşturulmaktadır.

  VOLKA İnşaat betonerme işçilik ve beton mukavemet kalitesine azami dikkati göstermektedir. Statik projeye göre minimum C 30 sınıfı hazır dökülen her betondan yedi günlük mukavemet raporları alınır, gerekli uygunluk raporları teyidi yapıldıktan sonra bir sonraki katın beton döküm işlemine başlanmaktadır.

  Su tesisatlarında polipropilen plastik boru kullanılmakta, daire pis su ve yağmur olukları Avrupa normlarına uygun 3.2 mm kalınlığında  PVC borularla projelendirilmektedir.

  VOLKA İnşaat Elektrik tesisatında can güvenliğine birinci derece önem vermektedir. Binalarda topraklı ve cocuk emniyetli prizler kullanmakta, daire elektriği kaçak akım roleleri ile güvence altına alınmaktadır. Elektrik tesisati, TSE belgeli malzemelerle projelendirilmektedir. Bina bodrum katına monte edilen ana kumanda panosu şehir elektrigine ve jenaratore uyumlu tam otomatik sistem olarak yapılmaktadır.